top of page
  • Writer's pictureGoldie Sunshine

LesDom – Chapter A


כל היום חשבתי על הלילה המטורף שהולך להיות. ואכן צדקתי. התחושות שלי היו נכונות. לפני שאתחיל בסיפור עליי להתעכב על דבר מה. כבר לא פעם ולא פעמיים נתקלתי לצערי במאונני מקלדות, ואכן כך קרה הדבר כשחיפשתי נהג שיסיע אותי לאירוע המיוחל.

נתקלתי באנשים שמחפשים ״מה יצא לי מזה״ במקום לראות בהסעה ובהכרות הנדירה איתי הזדמנות וכבוד רב לעניין. נתקלתי ב״סאבים״ שחיפשו שאכניס אותם למסיבה (טכנית לא היה אפשרי מן הסתם כי מדובר במסיבת בנות) או שאתחייב להיות המלכה שלהם או הדוגמה הכי מרגיזה וחצופה בעיניי: לקבל אולי סקס/סשן בתמורה להסעה הזו. מיותר לציין שאת רוב מאונני המקלדת שפנו אליי העפתי קיבינימאט. באותה הזדמנות זה הזמן להודות לסאב אמיתי ומקסים העונה לכינוי ״צייתן לרשותך״ שאכן מצדיק את השם שלו (לא כמו שאר הניקים של ״נשלטים״ כאן) לקח הזדמנות בשתי ידיים, ידע להוכיח את עצמו ובהחלט ידע את מקומו והתנהג כלפיי בכבוד הראוי מהרגע שפתח לי את דלת המכונית ועד לסחיבת התיקים שלי למועדון ונישוק כף ידי לאות תודה על הזכות שנפלה בחלקו לשרת אותי באותו לילה, זאת מבלי לדרוש ממני דבר או להתנות את עניין ההסעה (בניגוד לרוב עבדי הדמיקולו מאונני המקלדת שנמצאים באתר).

הגעתי למועדון. הנשלטת שלי הגיעה יותר מאוחר. קינקית מגניבה מאופרת בסגנון הרואין שיק, שיער שחור כהה, עור צחור ולבן, עיניים כחולות ירוקות מהממות, נזם באף. הגיעה עם טי-שרט שחורה ומכנס ג׳ינס קצר לבן ונעלי עקב שחורות. ״לא הספקתי להתלבש גבירתי״ ענתה לי בביישנות. ״דאגתי לך לתלבושת, כאמור, באתי להלביש את הלוליטה הקטנה שלי״ עניתי לה עם חיוך. נישקתי אותה ברכות השפתיים, הטעם שלה היה מתוק והלשון קטנה וטעימה מאוד. ענדתי לה את הקולר. היא נראתה ממש יפהפיה איתו והוא הלם אותה מאוד. אצלה לא היה צורך ברצועה כיוון שהיא היתה מחונכת מאוד לכן לא חששתי לרגע שתברח לי :) הוצאתי לפניה את החצאית הקצרצרה עם הכוכבים, חולצת בטן צמודה ואת הגרביונים המעוטרים. ״תתפשטי״ הוראתי לה ״ותיפטרי מהחזיה והתחתון״. היא היתה לבושה ממש בצורה בובתית. הבנות במסיבה לא הפסיקו להסתכל על הלוליטה הקטנה שלי. ״גשי לסד ותעמדי שם״ ציוותי עליה. היא הושיטה את ידייה אל האזיקים. קשרתי את ידייה ואת רגלייה תוך כדי שאני מלטפת את גופה החלק הקטן והענוג. בין לבין נישקתי את שפתיה תוך כדי שאני כורכת את זרועותיי סביב לגופה ומצמידה אותו אליי. חירמנה אותי הילדה הזו.. אני מורידה לה את החולצה וחושפת את שדיה הקטנים. הפטמות שלה היו ורודות וזקורות, מעוטרות בעגילי פירסינג עם חרוז בצבע תכלת. התחלתי ללקק לה אותן ולמצוץ, היא גנחה בעונג, או שמא נאנקה מכאב, לא הבדלתי. מה שבטוח זה שהיא היתה רגישה שם מאוד.. המשכתי להצמיד אותה אליי, תוך כדי זה שאני מתעלסת איתה ברכות, שולחת את היד לאט לאט מהמותן שלה אל עבר המפשעה. היד שלי הרימה את החצאית וגילתה את הדגדגן הקטן והורדרד שלה. ליטפתי אותו קלות עם האצבעות, בעדינות רפרפתי על האזור האינטימי. הילדונת החלה לגנוח, הרגשתי כמה שהיא רטובה מאוד והמשכתי לגעת לאט לאט להעביר את האצבעות מלמעלה למטה, הלוך חזור, תוך כדי שאני מנשקת את צווארה ומלקקת את פטמותיה.

ניגשתי לתיק הצעצועים שלי והוצאתי משם ויברטור קטן בצבע מג׳נטה, העונה לשם ״פינקי״. התחלתי להפעיל אותו עליה. בהתחלה הרטט היה על הפטמות שלה. קול גניחה השתחרר ממנה קלות והמשכתי לפטמה השניה. בשלב מסויים הרמתי את החצאית, ערוותה נגלתה בפומבי. תוך כדי שאני מתבוננת בתגובותיה הורדתי את פינקי לעבר הדגדגן. ״אוי כן מלכתי!״ החלה לגנוח. הרטט היה כה עוצמתי עד שהיא החלה לאבד שליטה, ולא הפסיקה להתענג ולגנוח. הבטתי בה תוך כדי שאני משחקת איתה שם למטה עם הצעצוע ״תתחנני לגמור כלבונת״ הורתי לה ״גבירתי, את מרשה לי לגמור?״ גנחה ויבבה. ״תבקשי יותר יפה״ והפסקתי עם פינקי. היא התנשמה עמוקות ושוב נישקתי אותה. התחלתי ללטף ולהעביר את האצבעות שלי על גופה שהיה רועד על הסד. הפעלתי שוב את פינקי והתכופפתי אל מול ערוותה האדום המגורה והמשכתי שוב לענג אותה. היא גונחת ושוב החלה לרעוד הפעם ביותר עוצמה. ״בבקשה... מלכתי....״ היא מתחננת ״את מרשה...״ גונחת ״מרשה לי לגמור...?״ ״כן ילדה טובה תגמרי לכבודי״ עניתי לה ״תגמרי חזק!״ ״כןןןן אני גומרת!״ מלישס צרחה וגנחה בקול רם. רגלייה לא הפסיקו לרעוד לנוכח האורגזמה העוצמתית שחוותה. הגוף שלה הגיע לשוק כל כך גדול עד שהייתי חייבת לאחוז בה ולהשעין אותה עליי על מנת שלא תיפול. הושבתי אותה על ספה שהיתה בסמוך. הבאתי לה כוס מים קרים כדי שתתאושש. ״זה היה מדהים״ ענתה לי מעורפלת עם חיוך. היא היתה מאוד מתנשפת ומטושטשת. ״בואי תנוחי לרגליי״ אמרתי לה. היא שכבה על הספה כשראשה מושען על רגליי. ליטפתי את ראשה ברכות והעברתי את אצבעותיי על שערה השחור. ״תנוחי לך ילדונת״ אמרתי לה ״יש לנו עוד לילה ארוך ביחד ותצטרכי לאגור כוחות...״

58 views

Comments


bottom of page