top of page
  • Writer's pictureGoldie Sunshine

חלקת האלוהים הקטנה שלי

״אני יודע שזה תחום מאוד קשה ולא קל. אבל יום אחד את תמצאי את חלקת האלוהים הקטנה שלך. ואז החלקה האלוהית הקטנה הזו זה מה שתעשי ותהיי מזה הכי מאושרת״.

את המשפט הזה אני זוכרת מלפני עשר שנים (וכנראה אזכור עד יומי האחרון) כשעשיתי מכינה של תיק עבודות בסטודיו לעיצוב מוכר בתל אביב. עסקתי אז עם תקוות וחלומות בתחום עיצוב הגרפי, כי כך גרמו לנו לפנטז על זה, על משרת החלומות הזאת. הדבר הזה התנפץ בפרצוף בעיקר כשסיימתי את התואר. גיליתי כמה שלא רק שלא מצאתי את חלקת האלוהים הקטנה שלי - אלא גם שניצלו אותי, פיננסית וניהולית בעבודות הללו. ואז בזמנו, כמוכם וכמו שאר העולם הקונפורמיסטי הייתי שבויה בסטיגמה רק שלא אהיה זונה, רק שלא אהיה זונה, כי עדיף לקרוע את התחת ולהרוויח את ה-25 שקלים לשעה בשביל לקבל "שקט" עאלק.

ואז סיימתי שש שנים של לימודים עם המון לילות ללא שינה ועם איזה עוד שש-שבע קילו למשקל, כי אתם יודעים איך זה בתואר - משמינים מנחת ובעיקר מהפיצות. בעבודה הראשונה שלי עבדתי בבית פרטי אצל מעסיק בחיפה שנפנף אותי ולא שילם לי משכורת של חודש שעד היום חמש שנים עברו ואני רודפת אחריו עם תביעות של כונס נכסים כי לא שילם לי כולה 1,500 ש״ח על עבודות עיצוב גרפי שעשיתי, ועל מעסיק נוסף בתל אביב שהחליט שכנראה הוא צריך מלכת סאדו במשרד (זה קרה חצי שנה לפני שעסקתי בזה) וכשהלקוחות היו הולכים היה מכריח אותי לעשות איתו סשנים של מלכה ועבד. ומשכורת - לא היה ולא נברא.

אז נכון, גם אני הגעתי לאיפה שאני היום בגלל שיקולים כלכליים. לא מכחישה ולא מיפה את המציאות. אך מסתבר שחלקת האלוהים הקטנה שלי לא הייתה שם. דווקא מצאתי אותה במקום אחר. זה התחיל בשיחה בצ׳ט ״את שולטת? המלכה שלי מחפשת עוד מלכה לסשן שליטה בתשלום״.

עם תואר ביד (שאתם יודעים איפה אני יכולה לנגב) וחוב של כמעט 10,000 ש״ח לא היה לי מה להפסיד. ואכן, הרווחתי. לא רק כסף. הרווחתי חיים חדשים ושם חדש ומוניטין בקהילת ה-BDSM שספק אם הייתי מגיעה למעמד הזה אילולא המשכתי להירקב מול מחשב באחד ממשרדי העיצוב לפרינט הנידחים בפלורנטין.

התחלתי לעבוד כמלכה בתשלום. הכרתי את תחום השליטה מקרוב כי התוודעתי אליו כ-6 שנים לפני כן, במהלך התואר שלי למעשה. אקס שגילה לי עולם ומלואו, והתאהבתי. מעולם לא חשבתי לעסוק בשליטה בתשלום. להפך. בזתי לאותן אלו שלוקחות תשלום על שירותי שליטה, כי הלעג הוא שזה לא אמיתי. והנה, אלוהים צוחק ועשה תוכניות בשבילי :)

אז מפה לשם כשהבנתי איך העניינים עובדים (כי לשלוט ידעתי ועודני יודעת, רק הביזנס זה מה שצריך ללמוד) אמרתי יפה שלום, עזבתי אחרי שבועיים את המלכה והעבד שעבד תחתיה והיה אחראי על להביא לקוחות והתחלתי לבד תוך כדי איסוף האנשים מהקודמת שהיו מרוצים ממני. צברתי רפיוטיישן די טוב, לשמחתי.

בין היתר התוודעתי לעולם ה-bondage, קשירות, החוסר אונים, שם יפני בשם ״Shibari". התאהבתי והתמכרתי לתחום. בזכות החיים החדשים שבניתי לעצמי, מחוץ למיינסטרים, היה לי את היכולת, הזמן והכסף לקחת שיעורים לא רק בארץ אלא גם בחו״ל. זה הוביל אותי להשתתף בהופעות בינלאומיות (לא שילמו לי אבל עצם ההשתתפות הייתה חוויה בפני עצמה) ולהיות מוכרת באירופה כנקשרת על חבלים, ולאחר מכן כקושרת.

אז היום אני שם. חיה את חלקת האלוהים הקטנה שלי. מצאתי את האהבה שבשליטה ובקשירות, וזה מה שעושה לי וללקוחות שלי ולאנשים שמכירים אותי בקהילה טוב. דווקא המקום הזה שכולם מתכחשים אליו, ששנים הזהירו אותי מפניו, נתן לי עצמאות ושפע והגשמה עצמית אדירה וחופש. היום אני אדם חופשי שאינו משועבד ואינני כפופה לכללי החברה. אני את חלקת האלוהים שלי מצאתי - תודות לתחום שאתם בזים לו.

147 views

Comments


bottom of page