top of page
  • Writer's pictureGoldie Sunshine

להרגיש עבד אמיתי / דרור

Updated: Mar 28, 2023

ביקורת על ההיכרות איתך - טוב, אחד הדברים בביקורת זה שגם היא צריכה להיות עניינית. מצד שני, מה קורה כשהחוויה עליה נדבר מילאה אותי בכל כך הרבה רגשות, סיפוק והגעה לסוג של ׳אושר עילאי׳ מסוים? מנסים אז בכל זאת להיות תמציתיים.

לגולדי הגעתי דווקא מהיכרות ראשונית לצד סשן אחר, של חברה/מכרה שלה. רפרפתי עליה ונראה היה שמדובר במישהי שמתחברת לתחום, שזה לא בשבילה איזשהו בגד עור כלשהו, שוט ובלה בלה בלה.

אחר הדברים שאני למדתי לאהוב בי זה שאין לי שום טיפת בושה בלדבר ולשתף את הצד שממולי בדברים שמסקרנים אותי, שאני מתעניין בהם, בניסיון שעברתי ובמה אני פתוח.

ישנן כאלה שטוענות שהן ׳מלכות/מבצעות סשן בדס"מ אך זה לא באמת בהכרח ׳בשבילי׳ אמיתי. למה? כי חוסר יכולת לתקשר לפני, במהלך ואחרי סשן זה לא לדעת ׳לשלוט׳. זה משהו אחר. בדס"מ זה לא, בעיני.

כשהגעתי לגולדי בפעם הראשונה הגעתי לאחר כחמש שנים שבהן בצורה די ניכרת חוויתי סשנים בדס"מים. טובים יותר, טובים פחות.

ההיכרות והשיחה איתה הייתה מכבדת וקשובה. בוגרת. כבר פלוס בשבילי.

תיאמנו ציפיות, קבענו יום ושעה והגעתי.


גולדי כיבדה אותי בכך שהייתה קשובה למה שאני מתחבר מבחינה חיצונית, ולמולי אני רואה בחורה יפהייפה אדמונית. הכרתי בחורה שהעניקה לי אוזן קשבת למה אני בכלל ׳מחפש׳ בסשן. עבור מה אני מגיע. ממה אני חושש, ממה אני סקרן, ממה אני עדיין רוצה לחוות ולעבור. וממה אני אוהב(וממה גם לא, שזה לא פחות חשוב).

אני לא ׳מדרג׳ מלכות ולא חוויות בדס"מ, אני יכול לומר אבל בלב שלם שההתמסרות שהייתה לי מספר פעמים(ושיהיו עוד, ובאמת שאני מאחל שיהיו עוד המון) לגולדי פשוט מילאה אותי. הרגשתי ביטחון להתמסר אליה, הרגשתי ׳טוב׳ להתמסר אליה, הרגשתי שיש מישהי שרוצה באמת לדעת מה מסקרן ומה אני בעצם בא לחוות ב-בדס"מ.

מי שיגיע אליה יזכה להכיר בחורה יפהפייה חיצונית ופנימית, שרק אם תכבדו אותה תקבלו פי כמה וכמה חזרה. מישהי שתאדיר אתכם, מישהי שבעיני תרגישו שבאמת היא מלכה כי היא נותנת לכם להרגיש כמו עבד אמיתי. ולהלן תיאור הסשן ממש -

מהלך הסשן: אני אישית מאד נמשך חיצונית ללבוש ומגפי עור. גולדי כמובן התעניינה במה שהופך לי את הסשן למהנה יותר ושיתפתי אותה בזה, יחד עם חדירת סשן אנאלי. צלצול לפני ההגעה, אישור הגעה וכניסה לדלת - והנה, אדמונית יפיפייה מחכה לקבל אותי בלבוש עור מטורף ומגפים מדהימות. שיתפתי אותה בכך שנשיכות באוזן, פטמות, צוואר, נשימות עמוקות בקרבת האוזן והראש מטריפות לי את החושים יחד עם דיבור מלוכלך ואם היא תמצא דרך לשלב את הדברים בסשן - יותר מאשמח. הפלא ופלא - היא עשתה זאת בצורה לא פחות מהכי מדהימה שחוויתי.

עברה כנראה כמעט למעלה משנה מהפעם שהגעתי לגולדי, למדתי שלא תמיד קל לי לקבל סטרפים(או יותר נכון דילדואים) ארוכים ורחבים אז מצאתי דרך להרחיב את החור, פלאג מתנפח רוטט. כמה ימים לפני הסשן כבר דאגתי כמעט כל יום להכניס אותו לרקטום ולנפח עד חתיכת עובי.

והנה - הגעתי אליה כבר עם פתיחה נהדרת.

מתחילים בסטרפ קטן בינוני, אני על הבטן, גולדי מתחילה לאט, יוצרת איתי תקשורת, לפעמים סותמת לי את הפה עם היד, דואגת לתזכר לי טוב טוב באיזו סיטואציה אני נמצא וכמה זה מטריף אותה לחדור אלי(יא ראבק, באמת אין כמוך). אני נגנב, באמת, נגנב(!!).

ועוברים לסטרפ הבינוני גדול. דואג לומר לה שעבר באמת המון זמן מאז שנחדרתי אז בבקשה לאט ובעדינות. והיא, כמו שאני מייחל לכל בת אדם להיות - פשוט תקשורתית ומתחילה לאט, משרה ביטחון, חדירה איטית ובטוחה, השרייה של מספר רגעים כשזה בתוכי להתרגל אליו, קצב איטי וקבוע בהתחלה ולאט לאט מתחילה לצבור קצב אדיר. אני ב-׳היי׳ שחבל על הזמן כי למולי(או יותר נכון מעלי) מישהי שפשוט הביאה אותי להרגשה שאני באמת לא זוכר כאלה רגשות בסשן. של ביטחון ועונג. אחרי כעשרים דקות על הבטן שהיא שוברת לי את הצורה בדרך הכי נהדרת שניתן, יחד עם נשיכות באוזן, חניקות ומה לא אני עובר לעל הגב. מרים את האגן, נשען עליה בחכמה ושוב - חדירה איטית, בטוחה, נשימות עמוקות כשהוא בתוכי ומתחיל להתרגל אליו. שוב קצב איטי ולאט לאט היא מגבירה אותו. נועצת לי שיניים בפטמות, בצוואר, באוזן, מתזכרת לי כמה היא נהנת מהרגע וכמה שהחדירה אלי מרגישה לה מדהים ובאמת שאני נפעם ממנה - היא מאדירה אותי. היא עושה לי פשוט טוב.


איזה סשן, לא באמת אפשר כזה דבר ואני באמת מאחל לכל אחד ואחת למצוא כזו איכות תקשורתית וכימית עם פרטנר/ית(לא רק בקשר לבדסמ).

גולדי - שוב תודה והוקרה על האיכות שלך כבת אדם. ההקשבה, היחס, הסקרנות וההתעניינות. לא מובן מאליו ואני מצטער אם קשה לי לתמצת, הסשנים איתך היו בלתי יתוארו בצורה תמציתית. שוב, את נהדרת. תודה על רגעים יוצאי דופן 🙏🏼 וגולדי, תישארי כמו שאת. את מקסימה ובודדות עד לא קיימות בנות (ובני) האדם שהכרתי כמוך. תשמרי בכל כוחך על ההקשבה, האהבה, התשוקה והכבוד שאת מעניקה לתחום הזה ולמי שמולך ואני יודע שאת פשוט תצליחי בכל דבר שתעשי.

תודה לך על סשנים לא פחות ממדהימים וממלאים.

Comments


bottom of page