top of page
  • Writer's pictureGoldie Sunshine

לאקי הסמרטוט עבד ניקיון / לאקי

Updated: Jul 4, 2023

תיאור סשן בזמן שהותי בחו"ל ציוותי על הכלבלב הנאמן והצייתן שלי לאקי להגיע על מנת להבריק ולצחצח את הבית כאשר הוא על ארבע, ערום כביום היוולדו, בעודו כורע ברך ומושפל האפס מדווח על כל המטלות שפקדתי עליו לבצע בזמן העדרי. זה התיאור של עבד הניקיון הסמרטוט שלי:

" זכיתי להיות עבד הניקיון שלך מלכתי בפעם השנייה. הפעם הראשונה הייתה כשהנחית אותי לצבוע את קירות המקלחת ולנקות אותה מסימני עובש, בנוכחותך מלכתי!! כמובן שהיא הייתה עוצמתית, וממש שמחתי על כך. הפעם, הייתה הפעם השנייה, אם כי היא הייתה שונה משהו כיוון שקיבלתי ממך פקודות בעודך שוהה בחו"ל, לבצע בתוך הבית, לבדי. הגעתי לממלכה, כמעט תמיד, גם הפעם התרגשתי ברמות!! לא יודע מה יש במקום, אבל כנראה שזו התניה קלאסית כבר מלכתי. להגיע לממלכה שלך, זה כבר מעמד. לעלות במדרגות לעבר הממלכה, כבר עולה ההתרגשות. להגיע לפתח הדלת, התרגשות שיא!!! כך גם הפעם על אף שאת אינך... נכנסתי פנימה בשקט, הריח הרג אותי!!! הוא ממכר, משטה, מהפנט!! אני מכור אל הריח בממלכה שלך, הריח שלך מלכתי!!!!! סגרתי את הדלת אחריי, הורדתי את בגדיי כפי שהנחית, קיפלתי אותם כמו שצריך, כפי שאת אוהבת וצילמתי את עצמי על 4 ערום כפי שהנחית!! הסיטואציה הזו הייתה מטורפת ועוצמתית מלכתי!! ואני מודה לך שהנחית אותי לעשות ככה. אני מתקשה לתאר את ההתרגשות בעודי מצלם את עצמי עבורך מלכתי, ערום לגמרי. העברתי לך את התמונה בתקווה שתראי אותה כמה שיותר מהר, התלהבתי כמו ילד.... חיכיתי מעט, ואז נערכתי לניקיון יסודי של הממלכה, כפי שהנחית!! זכרתי את הדברים שאמרת לי בעבר... "אני אטוס לחו"ל, לאקי, ואתה תגיע לממלכה ותבצע הנחיות מדויקות. שים לב שאני יודעת בדיוק איך הממלכה מסודרת והסתרתי בה פרטים בכל מני מקומות, ככה שאני אדע אם ניקית כמו שצריך לפי שביעות רצוני"... המילים האלה הדהדו בי, וכמובן שלרגע לא התבלבלתי. נכנסתי למשימה בשיא הרצינות, התחלתי לבחון את הממלכה, להחליט על אסטרטגיית ניקוי, וקדימה!! לביצוע. עוד הצצה לטלפון לראות שראית את התמונה ושאני בעמדה, ממתין להנחיות, והנה, את קוראת, ומרוצה. "ככה אני אוהבת אותך לאקי, במצב הזה, על 4, ערום" אמרת!! זה הדליק אותי עוד יותר מלכתי, וחזרתי לביצוע. הזזתי את כל הרהיטים בממלכה מצד אחד לצד השני. ניקיתי. המתנתי שיתייבש, והחזרתי. ככה כל פעם, כל חלק אחר בממלכה. היכן שהיה אבק, ניקיתי אותו, אם מאחורי הטלוויזיה, אם על השידות, אם בפינות של הדירה. הכל!! כמובן שהמשכתי לניקוי המקלחת, השירותים והאסלה!! כאן נכנסתי לוויברציות נוספות... אני כבר ניקיתי את האסלה הזו מלכתי, ושכבתי תחתייה בעודך מעליי, ואף קיבלתי את הזכות להחליף אותה פעם אחת, עת דאגת להשקות אותי במשקה האלים שלך מלכתי!!! אחרי שהתאפסתי, המשכתי לנקות. וידאתי שהכל מצוחצח ומחוטא, שטפתי ידיים ויצאתי לבדוק שוב את הממלכה. וידאתי שהכל הוחזר למקום, ושאין גרגיר של לכלוך על הרצפה ובכלל, לקחתי את האשפה, ניקיתי מחוץ לדלת ועזבתי את הממלכה!!!

מלכתי!!! החוויה הזו הייתה כל כך עוצמתית עבורי שאין לך מושג. כבר דיברנו בעבר על כמה אני כמהה וחפץ להיות עבד הניקיון שלך, מעבר להיותי הכלבלב לאקי שלך. התחייבתי כמה וכמה פעמים שאני אבצע את המטלות באופן מעורר הערכה ולשביעות רצונך, ולשמחתי קיבלתי את הזכות!! על הדרך קיבלתי ממך הודעה שמאשרת את היותי כלבלב, אפס, אשפה ואסלה שלך מלכתי, ויחד עם ההנחיה לנקות את הממלכה, ולהיות שם, הכל התערבב לי.... הייתי בהיי מטורף מלכתי, אם כי ממש ממש ממש מבואס שלא זכיתי לראות אותך כמובן. אבל יודע, שאם מלכתי תהייה מרוצה, אני אדע על כך...

מלכתי, יש לי וידוי אחד... ואני מבקש את סליחתך מראש שכן לא קיבלתי אישור למה שאני הולך לספר לך שעשיתי מלכתי.... כשהזזתי את הדברים בממלכה לנקות, ראיתי את נעלי הספורט שלך... הרמתי אותן בעדינות והזזתי לצד הדירה כדי לנקות... לא יכולתי לעמוד בפיתוי ובמשך דקה ארוכה הסנפתי אותן מלכתי!!! הכרחתי את עצמי להפסיק ולהמשיך לנקות כיוון שידעתי שלא קיבלתי אישור מלכתי.... זהו!! תודה על הזכות הוד מעלתה !!!!!!!!!! "

Comments


bottom of page